Denovie Group

Winnica

Denovie Group jest ważnym graczem na międzynarodowym rynku win i destylatów, z niezwykłym portfolio marek rządzonych koncepcją House of Brands.

Denovie Group posiada wyjątkowe winnice w Mołdawii (ok. 350 ha), dysponuje najnowocześniejszymi technologiami do produkcji win wysokiej jakości i dąży do doskonałości, czego dowodem jest 50 wyróżnień na prestiżowych międzynarodowych konkursach.

Wino

asconi-1
asconi-2
asconi-3
asconi-4

Casa Petru Alcohol Free Cabernet Sauvignon

Czerwone, Półwytrawne. To świeże wino o jasnej barwie wyróżnia się intensywnymi aromatami czerwonych owoców z przewagą malin i dojrzałych wiśni. Posmak jest intensywny i owocowy. Doskonale komponuje się z daniami rybnymi lub z kurczakiem, miękkimi serami, warzywami morskimi. Wino Casa Petru bezalkoholowe - łączy w sobie wszystkie dobroczynne właściwości wina, w tym bogactwo zawiera przeciwutleniacze, polifenole, kwasy mineralne, mikroelementy i witaminy, ale nie zawiera alkoholu. To świetna alternatywa dla tradycyjnego produktu dla osób prowadzących zdrowy tryb życia. Regularne spożywanie w małych dawkach obniża poziom cholesterolu we krwi i przyczynia się do jego wzrostu funkcje ochronne organizmu.

Casa Petru Alcohol Free Chardonnay

Białe, Wytrawne. Wykonane z winogron wyselekcjonowanych z odmiany Chardonnay, zbieranych w południowej części Mołdawii, idealnych do warunków klimatycznych do produkcji win gatunkowych. Kolor jest słomkowy z jasnozłotymi refleksami. Eleganckie wino o kwiatowym aromacie, odróżniającym się od cytrusów i żółtych owoców. Zrównoważony i bogaty smak znajduje odzwierciedlenie w harmonijnym i długotrwałym posmaku. Wino CasaPetru bezalkoholowe - łączy w sobie wszystkie dobroczynne właściwości wina, w tym bogactwo zawiera przeciwutleniacze, polifenole, kwasy mineralne, mikroelementy i witaminy, ale nie zawiera alkoholu. Proces produkcyjny różni się od technologii tworzenia win klasycznych tylko tym, że na końcowym etapie produkcji alkohol jest ekstrahowany w niskiej temperaturze w wysokiej próżni.

Zero Alcohol Free Chardonnay

Białe, Wytrawne. Wykonane z winogron wyselekcjonowanych z odmiany Chardonnay, zbieranych w południowej części Mołdawii, idealnych do warunków klimatycznych do produkcji win gatunkowych. Kolor jest słomkowy z jasnozłotymi refleksami. Eleganckie wino o kwiatowym aromacie, odróżniającym się od cytrusów i żółtych owoców. Zrównoważony i bogaty smak znajduje odzwierciedlenie w harmonijnym i długotrwałym posmaku. Wino CasaPetru bezalkoholowe - łączy w sobie wszystkie dobroczynne właściwości wina, w tym bogactwo zawiera przeciwutleniacze, polifenole, kwasy mineralne, mikroelementy i witaminy, ale nie zawiera alkoholu.

Zero Alcohol Free Cabernet Sauvignon

Czerwone, Półwytrawne. To świeże wino o jasnej barwie wyróżnia się intensywnymi aromatami czerwonych owoców z przewagą malin i dojrzałych wiśni. Posmak jest intensywny i owocowy. Doskonale komponuje się z daniami rybnymi lub z kurczakiem, miękkimi serami, warzywami morskimi. Wino CasaPetru bezalkoholowe - łączy w sobie wszystkie dobroczynne właściwości wina, w tym bogactwo zawiera przeciwutleniacze, polifenole, kwasy mineralne, mikroelementy i witaminy, ale nie zawiera alkoholu. Proces produkcyjny różni się od technologii tworzenia win klasycznych tylko tym, że na końcowym etapie produkcji alkohol jest ekstrahowany w niskiej temperaturze w wysokiej próżni. To świetna alternatywa dla tradycyjnego produktu dla osób prowadzących zdrowy tryb życia. Regularne spożywanie w małych dawkach obniża poziom cholesterolu we krwi i przyczynia się do jego wzrostu funkcje ochronne organizmu.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Więcej informacji na stronie:

www.denovie-group.com

położenie

Położenie winnicy

VALUL LUI TRAIAN 

Obejmuje leśne równiny stepowe i płaskowyże, z glebami węglanowymi i typowymi dla czarnoziemów, pokryty w 43.203 hektarach winnicami. Ma ciepły klimat z wpływami Morza Czarnego i lasów na wzgórzu Tigheci. Specjalizuje się w produkcji win czerwonych (60%), region jest również znany z win likierowych (Ciumai, Trifesti). Znajduje się pomiędzy dwoma Murami Trajana, które służyły do ochrony Cesarstwa Rzymskiego przed barbarzyńcami.

200 – 300 m nad poziomem morza

450 – 550 mm średnie roczne opady

Słoneczne dni w roku: 310 – 320

9,5-10°C średnia temperatura

GALERIA